Dlouhou dobu si lámete hlavu jakou krabici použít, aby byla pěkná a zároveň odolná? Hledáte krabici, která je pro konečného zákazníka? Chcete aby krabice nemusela být celá potištěná a přitom působila luxusním dojmem? Krabice pod označením FEFCO 0427 je pro Vás řešením. S tímto druhem krabice se můžete setkat například při koupi nového páru bot, ale nejen tam. Svou oblíbenost si našla v řadě českých eshopů.

SKLÁDANÁ KRABICE FEFCO 0427

Krabice pod označením FEFCO 0427 je skvost ve skupině skládaných obalů. Výhodou je, že ji složíte až při balení produktu. Do té doby je v rozloženém stavu o síle kartonu a zabírá minimum prostoru ve skladu. Složení krabice typu FEFCO 0427 je tak jednoduché, že nepotřebujete dlouhé zaškolování pracovníků.

Největší výhodou je, že se jedná o důmyslnou jednokusovou skládačku. To znamená, že z jednoho výseku složíte plnohodnotnou krabici s víkem, pláštěm i dnem. Krabici složíte a vytvarujete bez použití lepidla nebo lepících pásek. Dno krabice je opatřené zámky, které během skládání zapadnou do otvorů, z kterých už se samovolně neuvolní. Víko je součástí krabice, které po ohnutí v předem předrylovaných částí jen zasunete a krabice je složená. Pokud chcete docílit přírodního vzhledu, ale nechcete snižovat z nároků na estetiku doporučujeme použít 3VVL E (mikrovlnu).

Tento konstrukční typ v sobě skloubil snadné skládání a dokonalý estetický vzhled. Krabice bez zbytečných přečnívajících klop nebo záložek. Jednoduché ostré hrany. V případě doplnění natištěného Vašeho loga nebo grafiky docílite dokonalého obalu s firemní identitu.

Ovšem FEFCO 0427 je pouze jedním z mnoha zástupců početné skupiny skládaných obalů. Je možné si zvolit jiný typ víka např. FEFCO 0420. V této skupině najdete kartonové přepravky FEFCO 0432 i složitější krabici pro upevnění několika kelímků FEFCO 0446. Případně si vybrat kombinaci samostatného skládaného víka a dna FEFCO 0423.

Vyrábíme krabice dle Vašeho požadavku. Na našem e-shopu probíhá prodej i právě zmíněného typu krabice FEFCO 0427 tak neváhejte a zkontrolujte skladové zásoby.