Jak ochránit výrobky při distribuci v potravinářském průmyslu? Krabice na potraviny jsou řešením.

V tomto článku se zaměříme na oblast potravinářského průmyslu – od výroby potravin až po nabízení potravin konečnému zákazníkovi s ohledem na využití kartonových krabic. V této oblasti se často jedná o krabice na potraviny, které nabízejí ideální přizpůsobení požadavkům tohoto specifického trhu.

Krabice na potraviny pro výrobce

Krabice jsou výborné pro skladování potravin i za nízkých teplot, které mohou dosahovat záporných hodnot. Tím je možné krabice uskladňovat v chladících a mrazících boxech. Právě pro tuto vlastnost našly oblibu v maso zpracujících závodech a jejich následné distribuci. Velmi často jsou používány krabice na kuřata, které mají svou standardizovanou velikost.

Kartonové krabice vykazují dlouholetou službu v balení potravin do větších celků. Kartonové krabice usnadňují manipulovatelnost s větším množství potravin najednou.Krabice na potraviny nabízejí možnost umístění potravin rovnou do regálů a slouží tak jako prodejní obal. Krabice je možné opatřit perforací, kterou po odtržení je dosaženo částečné otevření krabice, kdy odpadá přeskládávání výrobků do regálů. Naopak při takovém řešení po odtržení perforace může zákazník vytahovat výrobky rovnou z krabice přímo v prodejním regálu.

V obchodních řetězcích jsou velmi oblíbené kartonové přepravky, se kterými se můžeme běžně setkat například u uskladnění ovoce. Díky prostornému řešení krabice je možné ovoce rozprostřít a tím docílit šetrný transport na velké vzdálenosti bez otlučení. Kartonové přepravky je možné opatřit tiskem a stává se z nich atraktivní prodejní obal.

Krabice na potraviny pro prodejce

Při prodeji cukrářských nebo lahůdkářských výrobků, které si zákazník odváží mimo prodejnu nastává problém balení pro bezpečnou přepravu nebalených dobrot. I v této oblasti se stala kartonová krabice vhodným řešením. Kartonová krabice na chlebíčky nezvyšuje váhu přepravovaného zboží. Poskytuje prostor a ochranu proti pomačkání a navíc je snadné uložení i vyndání přenášených chlebíčků, jednohubek a dalších produktů určené pro přímou konzumaci. Cukrářské krabice nebo krabice na zákusky a dorty jsou krabice, které vyráběným sladkostem poskytují maximální ochranu a dokáží se přizpůsobit všem velikostem nabízených druhů od malých pralinek, přes cupcake po několikapatrové dorty.

Kartonové krabice na víno je jedna z cest elegantního dárkového balení vína. Nabízejí se v různých velikostech, tvarech a různobarevném potisku. Do kartonových krabic je možné zabalit nejen víno ale i jiné alkoholické nápoje. Pamatujte, že pro každou láhev ať už s obsahem alkoholu nebo například sirup je možné vyrobit obal z kartonu.

Kartonové přepravky, je možné uplatnit u prodejců zdravých bedýnek s ovocem nebo zeleninou. Výhodou je jejich stohovatelnost, tím je možné bezpečné uskladnění a příprava velkého množství zásilek na malém prostoru.

Kartonové krabice na potraviny se dokonale přizpůsobí Vašemu výrobku. U tohoto druhu balení je možné dokonale přizpůsobit velikost krabice, způsob zavírání/otevírání krabice a přizpůsobení tisku k přenosu informací a reklamy přímo na prodejní obal. Staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem a objednejte krabice právě u nás. Jsme výrobní společností zaměřující se na krabice a obaly z vlnité lepenky. Prodáváme krabice vysoké kvality s přizpůsobením právě Vašim požadavkům. Vybírat také můžeme z našeho e-shopu.