Hledáte způsob zabalení výrobku pro zákazníka? Rádi byste aby zákazník mohl vidět Váš výrobek aniž by musel složitě otevírat krabicí? Chcete se odlišit od konkurence a nabídnou obal, který zaujme na první pohled? V případě, že jste si na předchozí otázky odpověděli ano, pak je nejspíš pro Vás vhodná krabice s průhledem.

Krabice s okénkem – osvědčené FEFCO konstrukce

Jedná se o krabici z vlnité lepenky, která má rozměry dle Vámi definovaných požadavků. To znamená, že velikost krabice určujete Vy na základě velikosti výrobku nebo skupiny výrobků. Z pohledu konstrukce je nejvhodnějším typem tvarový výsek, který nabízí více modifikací v kategorii FEFCO 04. Za nás můžeme doporučit osvědčený model pro krabici s průhledem 0421 a 0470. Velikost průhledu do krabice je přizpůsobená Vašim požadavkům. Krabice s okénkem se nejčastěji vyrábí s umístění průhledu na hlavní pohledovou stranu z vrchní části krabice.

Krabice s okénkem (průhledem) jako dokonalý prodejní obal

Krabice s průhledem nabízí velkou výhodu v podobě odstranění opětovného otevírání/zavírání krabice zákazníkem v obchodě před pořízením zboží. Při opakovaném otevírání krabice dochází při neopatrném zacházení k jejímu poškození, které nemusí být pro následujícího zákazníka dostatečně atraktivní natolik, aby se věnoval prostudování výrobku a upřednostní jiný produkt. Okénko v krabici je z transparentního plastu, tím nabízí možnost nahlédnutí do krabice bez otevření krabice. Navíc se může zákazník přesvědčit zda se jedná o správný model výrobku, který hodlá koupit. Prostor otvoru v krabici je opatřen pevnou fólii, díky tomu je výrobek chráněn před prachem a nečistotami. Krabici s okénkem je možné opatřit potiskem a tím dokončit dokonalý prodejní obal pro konečného zákazníka. Výhodou je, že je možné volit různé pevnosti a tím zabalit i váhově těžší výrobky.

Krabice s průhledem nabízí elegantní řešení obalového materiálů pro výrobky, které míří na pult ke konečnému zákazníkovi. Díky možnosti volby pevnosti materiálu a velikosti výrobků je jen na Vás jak si krabici nakonfigurujete. Pokud váháte kvůli ekologii pak nemusíte. Karton i plastové okénko může zákazník jednoduše po použití separovat do příslušných kontejnerů.