Krabice s průhledným víkem nabízí praktické využití v mnoha různých oblastech podnikání. Hlavní výhodou je poskytnutí zákazníkovi okamžitý náhled na obsah balení před učiněním nákupu, což přináší zvýšení prodejů produktů. 

Průhledné krabice využití v průmyslu

Příkladem využití krabice může být například v kosmetickém průmyslu, kde je průhledná krabice s víkem ideálním řešením pro vytváření kosmetický sad nebo kosmetických balíčků. Velmi často je krabice dekorována přírodními materiály jako dřevitá vlna. Krabici s víkem lze také opatřit vnitřním řešením, které nabídne přesné rozložení výrobků a předejde pohybu produktů v krabici během manipulace.

Textilní průmysl je dalším odvětvím, kde se nabízí využití krabice s průhledným víkem. Opět se krabice může využít na balení setů výrobků z textilu nebo atraktivní balení jednoho kousku oblečení.

Výběr krabice s víkem je vhodná i v oblastech železářství pro drobné výrobky podobného charakteru jako jsou šroubky. Při volbě této krabice usnadníte volbu produktu nejen zákazníkovi, ale i obsluze maloobchodu, který ušetří čas při hledání konkrétních produktů.

Cukrářský a pekařský průmysl velmi rád používá krabice s víkem pro své sladké výrobky. Koláčky, sušenky, zákusky je možné uložit do krabice a zákazník může vybírat pohledem bez jakéhokoliv kontaktu s potravinou před jeho zakoupením.

Dárkové krabice s průhledným víkem

Možnosti jak zabalit s důvtipem firemní dárky je využít krabici s víkem. Tento typ využijete také při balení soukromého dárku pro své blízké. Do krabice s víkem stačí vložit koupený dárek, uzavřít krabici a převázat stuhou. Takto krásně zabalený dárek zaručeně potěší obdarovanou osobu. Krabice s průhledným víkem je ideální volbou na balení šperků, kde má krabice funkci jak ochranou, tak reprezentativní.

Krabice s víkem a okénkem

Výroba krabic s průhledným víkem

Vyrábíme krabice s průhledným víkem z vlnité lepenky. U okénka je možné si zvolit pevnější variatu z průhledné fólie nebo z tenšího materiálu jako je celofán. Výhodou okénka z fólie je pevnost, kdy je možné volit tloušťku materiálu i druh zvoleného plastu jako PET nebo PVC dle preferencí. Kartonové krabice je možné vyrobit z 3VVL (třívrstvé vlnité lepenky) nebo z kašírovaného materiálu včetně firemní grafiky. Z pohledu konstrukce je vhodné využít skladný obal, kde je krabice tvořena jedním kusem.

Průhledné krabice mají na trhu dlouhou historii. Oblibu si získaly v oblastech, kde je vhodné, aby zákazník měl možnost nahlédnout na obsah balení. Kartonáž TERMIL je výrobce krabic s průhledným víkem díky technologii zaměřené na tento druh krabice.

Nabízíme výrobu průhledných krabic ve velkých sériích pro pokrytí vašich potřeb. V případě zájmu nás kontaktujte přímo přes poptávkový formulář. Pro potřeby malého počtu kusů nebo zakoupení testovacích vzorků je možné nakoupit přes náš e-shop.