Variabilita kartonových krabic nezná hranic, dalším takovým důkazem jsou i euroboxy, (přepravní boxy). V čem všem se Vám dokáže eurobox přizpůsobit a proč zvolit zrovna tento obalový materiál? Odpovědi naleznete v krátkém článku, který Vám prozradí více o kartonových přepravních boxech.

Eurobox – tento jednoduchý název, skrývající kartonovou krabici o typických rozměrech vychází z jednoduchého předpokladu a sice rozměrů EUR palety. Jeho základní velikost délka/šířka představuje 1200/800 mm. Výšku paletové krabice můžete ovlivnit sami, podle balených předmětů.

Eurobox v číslech

– Délka 1200 mm
– Šířka 800 mm
– Výška 1000 mm (standard)

Při těchto rozměrech Vám eurobox poskytne 0,96 m3 objemu. V přepočtu zde zabalíte 96 krabic na boty a tisíce malých drobných částeček.

Paletové krabice jsou vyráběny nejčastěji pro svoji nosnost v síle pětivrstvé vlnité lepenky a více. Euroboxy mohou být šité nebo lepené.
Skládaný eurobox je varianta, kterou je možné dodat ve složeném stavu. Uzavření euroboxu je možné pomocí víka, které může být šité, takto dodané víko je již ve složeném (3D) stavu. V případě preferencí skládání krabic až při kompletaci u balící linky je nabízená také možnost skládaného víka k euroboxu.

Co možná nevíte o Euroboxech (Přepravních boxech) ?

Při výrobě kartonového přepravního kontejneru je možné vyrobit také kartonové nohy z vlnité lepenky, které představují plně funkční alternativu k paletovým (dřevěným) nohám. S takovou výbavou přepravního boxu ušetříte spoustu času při zpětném odběru palet.

Eurobox

U paletových boxů si můžete zvolit nohy vyrobené z pevné vlnité lepenky. Je možné si stanovit výšku krabice a tím zabalit požadované množství výrobků. Velká přednost představuje standardizovaný rozměr, který neodmítne žádný přepravce. Euroboxy je možné stohovat na sebe nejen při úspoře místa ve skladech.


Dejte šanci této standardizované krabici a ušetříte si spoustu starostí při otázkách paletizace. Euroboxy Vám vyrobíme po vyplnění poptávkového formuláře nebo nás můžete kontaktovat emailem na adrese termil@obaly-krabice.cz