8 tipů jak si usnadnit přesun věcí při stěhování – stěhovací krabice

Zjednodušte si už tak komplikovanou akci jako je stěhovaní, zakoupením krabic na stěhování. Ať už se stěhujete do většího, menšího nebo do jiné lokality vždy je potřeba přesunou velké množství věcí a k tomu Vám pomohou kartonové stěhovací krabice.

1) Nízká váha krabice se počítá
Nejen v případě, že stěhujete své věci z 8. patra domu oceníte, když nemusíte pokažné nosit nadbytečné kila. Krabice jsou lehké s vysokou nosností.

2) Snadná manipulace a přeprava
Výhodu shledáte také v tvarové pravidelnosti, teda pokud to nepřeženete s jejich plněním. Jednoduše se Vám budou ukládat na přepravní auto a o to více jich odvezete. Krabice můžete volit s otvory, které slouží k uchopení a pohodlnému přenášení.

3) Roztřídění stěhovaných předmětů
Věcí k přestěhování je velké množství různých druhů od kuchyňského vybavení po dekorace. Není nic jednoduššího než rozdělit věci do jednotlivých kartonových krabic dle Vámi zvoleného klíče. Tím si usnadníte a zpříjemníte jejich následné vybalovaní a odstraníte stres způsobený hledáním.

4) Poznámky samozřejmostí
Na jednotlivé krabice můžete psát běžnými psacími potřebami třeba i tužkou. Můžete přidat své poznámky od popisu obsahu v krabici po místnost k uložení v novém bytovém prostoru. Velikost plochy k popisu je omezená pouze rozměrem krabice.

Stěhovací krabice

5) Přírodní materiál, který je odolný
Papírové krabice jsou vyrobeny z přírodního materiálu, který i přes nízkou váhu poskytuje odolnost baleného předmětu před nárazy z vnějšího okolí.

6) Jedna velikost nestačí
Je jen na Vás zda zvolíte jednu velikost krabic nebo využijete možnosti široké nabídky našeho e-shopu a vyberete více rozměrů. Často nastávají situace, kdy oceníte mít pár velkých kartonových krabic, do kterých vložíte rozměrnější předměty.

7) Následné využití a recyklace
Krabice na stěhovaní, můžete využít k uložení sezóních předmětů nebo k roztřídění věcí i nadále v novém bydlení. Pokud sloužily pouze jako přepravní krabice je vhodné krabice recyklovat a odevzdat na příslušné místo nebo kontejneru dle možností místa Vašeho bydliště.

8) Nakupujte od výrobce
Nespornou výhodou nákupu krabic na stěhování u výrobce je cena. Nabízíme krabice za velkoobchodní ceny. Sortiment krabic námi nabízený je široký. Můžete volit pevnost a rozměry krabic dle potřeby. Krabici použijete poprvé vy nejedná se o zapůjčování a několikáté kolo stěhovacích krabic.

Vhodné krabice na stěhování najdete v kategorii Klopové krabice 3VVL nebo Klopové krabice 5VVL, kde stačí zvolit velikosti krabice.

Náš tip k účelu stěhování – krabice opatřené otvory označené jako Klopová krabice s otvory na ruce 5VVL 600x400x400 mm nebo Klopová krabice s otvory na ruce 5VVL 575x375x255 mm.