Starostí s přípravou na svatbu je mnoho, proto Vám přinášíme rychlé představení jaké krabice na výslužky je možné v našem eshopu koupit. Krabice na svatební cukroví není určitě prioritou číslo jedna během zařizování svatebního dne, ale je to detail, který tvoří celkový pocit ze svatebního dne. Krabici se svatební výslužkou si odnáší hosté domů a měla by potěšit nejen svým obsahem, ale i jedinečností svého vzhledu. Podíváme se i na krabice pro odkládání svatebních darů a svatebních obálek.

Krabice na svatební výslužky

Nabízíme Vám atraktivní podobu krabice na výslužky v podobě kartonové odnosky s oušky. Taková krabice slouží nejen k pohodlnému uložení svatebního cukroví, ale také pohodlnému odnesení svatební výslužky domů svatebním hostům. 

Nabízíme krabici s oušky velkou tzv. odnoska velká – která pojme s přehledem půl koláče/frgálu, mnoho drobných svatebních koláčků nebo svatebního cukroví. To je množství, které jistě potěší svatebčany ať už jako vzpomínka nebo nalákání před samotnou akcí.

Druhou variantou je krabice s oušky malá tzv. odnoska malá – která pojme ¼ koláče/frgálu a stále dost drobných svatebních koláčků a svatebního cukroví, aby udělala radost 4-6 členné rodině.

Krabice na cukroví s okénkem

Svatební cukroví je krásné a když se zabalí do krabice s průhledným okénkem jeho atraktivita je zaručena. V tomto případě, si můžete dělat starosti jen s tím, aby hosté nesnědli vše už cestou domů. Tento typ krabice můžete objednat zde. Nabízíme dvě varianty větší na 500g cukroví a menší až na 300g cukroví.

Krabice na svatební cukroví

Krabice na svatební dary

Elegantním řešením je skládaná krabice, do které je možné umístit jakoukoliv podobu svatební výslužky. V případě, že se nechcete držet tradic a chcete své hosty obdarovat netradičními dárky, je možné tyto dary zabalit právě do tohoto typu krabic.

Krabice na svatební dary

Krabice na víno

Rozhodli jste se jít cestou darování vína nebo jiného destilátu pro svatebčany? V tom případě se Vám bude hodit kartonová krabice vyrobená právě na jednu lahvinku ve variantě bílá/hnědá krabice na víno o objemu 0,7l nebo bílá/hnědá krabice na víno o objemu 1l.

Krabice na svatební přání

V době, kdy většina svatebčanů si již nepřeje výbavu do domácností je potřeba vytvořit místo kam uložit dary, které se vlezou do obálky. Na to je skvělým řešením krabice s víčkem v přírodním dekóru kartónu, kterou odložíte v prostoru svatební hostiny na dobře viditelné místo s označením. S takhle připravenou krabicí na svatební přání můžete tyto starosti hodit za hlavu.


Originalitu krabice se svatební výslužkou zaručíte buď potiskem krabice přímo na míru. Další možností je nalepením samolepky s logem Vaší svatby nebo ilustrace, kterou jste zvolili pro Vaši svatbu. V případě, že máte speciální svatební razítko, je možné krabice potisknou “hand made” i touto cestou. Podívejte se na náš eshop a objednejte krabice, které Vám vyřeší jednu ze starostí příprav svatby. 

Tým Kartonáže TERMIL