Výroba krabic

Hlavní činností společnosti Kartonáž TERMIL s.r.o. je výroba krabic. Výrobu papírových krabic nabízíme různých tvarů a velikostí. Tu poskytujeme našim zákazníkům v podobě klasických konstrukcí, které si můžete vybrat z FEFCO katalogu na našich stránkách, nebo nabízíme krabice na míru dle Vámi zadaných požadavků.

Výroba krabic probíhá s využitím nejnovějších technologií ve strojovém parku a díky dlouholeté zkušenosti s výrobou kartonových (papírových) krabic. Jsme také schopni nabídnout výrobu krabic v krátkém čase, díky produkci krabic z vlastní výroby. Při výrobním procesu dbáme na vysokou kvalitu kartonových krabic a obalů vyráběné z vlnité lepenky.

Vybírat můžete z těchto výrobků:

Krabice s víkem
Klopové krabice
Skládací krabice
Cukrářské krabice
Krabice na pizzu
Krabice na víno
Euroboxy
Poptávka krabic dle FEFCO konstrukce

Výroba krabic na míru

Při požadavku na výrobu krabic na míru nás neváhejte kontaktovat buď na našem emailu termil@obaly-krabice.cz nebo vyplňte nezávazný poptávkový formulář na této stránce.

Návrh a výroba papírových krabic probíhá dle Vámi zadaných požadavků. Poradíme Vám jak s konstrukcí, tak pevností materiálu papírových krabic a obalů, tak, aby vznikla dle Vašich požadavků krabice na míru, která slouží k ochranně zboží před poškozením, reprezentaci nebo jako obal při transportu.

Díky vlastní výrobě přizpůsobíme Vaše specifické požadavky jak velikosti, tak i druhu a pevnosti kartonových krabic. Výroba krabic na míru umožňuje potisk krabic dle Vašich potřeb.

Výroba kartonových krabic dle FEFCO katalogu

V případě klasických konstrukcí dle FEFCO katalogu můžete poptat konkrétní druh kartonové krabice s jeho přiřazeným typovým označením. Pokud nemáte jasno, které řešení by mohlo být právě pro Váš produkt to nejlepší, stačí nás kontaktovat telefonicky nebo na emailové adrese termil@obaly-krabice.cz a my Vám rádi pomůžeme s výběrem.

Výroba krabic na míru
Výroba krabic
Výroba lepenkových krabic