Dárkové balení vína by mělo splňovat tři základní předpoklady, které pomohou konečnému zákazníkovi donést si láhev kvalitního vína nebo destilátu až na jeho stůl. Balení by mělo být estetické, aby zákazníka oslovilo. Odolné, aby vydrželo transport a konstrukčně správně zvolené, aby se láhve o sebe nerozbily. Tyto požadavky hravě splní kartonová krabice na víno. U nás navíc můžete poptat krabice na víno, které mohou být jedinečné tvarově nebo potiskem pouze pro Vaši značku vín.

Předpoklad estetického dárkového balení vína

Krabice na víno vyrobené z vlnité lepenky nabízejí atraktivní vzhled nestárnoucího přírodního dekóru. Krabice je možné vyrobit v bílo/hnědé nebo hnědo/hnědé variantě. Pro zvýšení originality dárkového balení vína je možné krabici doplnit potiskem vlastní grafiky nebo využít ofsetový tisk neboli plnobarevný potisk krabice.

Krabice na láhev může být originální svým tvarem, který je možno přizpůsobit konkrétnímu požadavku. Krabice na víno mají obvykle součástí konstrukce ucho pro maximální pohodlí zákazníka, při přenášení dárkového balení. Vinné krabice s okénkem je možné doplnit průhlednou fólii nebo ponechat pouze otvor bez fólie.

Předpoklad odolné krabice na víno z vlnité lepenky

Ať už jste výrobce nebo distributor kvalitního vína, základem pro plné vychutnání chutí vína je přepravit bezpečně lahvinku až ke konečnému zákazníkovi. S tím Vám pomůže krabice na víno, která naproti dárkovému balení v podobě dárkové tašky poskytuje ochranu skla díky povaze vlnité lepenky. Vlnitá lepenka je tvořena jednou až dvěmi deformačními zónami, které pomáhají tlumit náraz. Z toho důvodu krabice na víno z vlnité lepenky nabízí jednoznačnou volbu pro splnění požadavku ochrany láhve vína.

Dárkové balení vína

Předpoklad konstrukce kartonové krabice na víno

Co se týká rozměrů krabice je ovlivněna velikostí balené láhve buď 0,7l nebo 1l. Následně je potřeba definovat jaký počet lahví má kartonový obal pojmout. V obvyklé nabídce je obal pro jednu láhev nebo skupinu dvou a více lahví, obvykle v párových násobcích.

V obou případech ať už chcete balit samostatně láhev nebo větší množství sklenic jedná se o tvarový výsek, který má nespornou výhodu v rychlosti složení krabice a snadné tvarové fixaci bez nutnosti použití pásky. Krabice na víno s větším počet lahví v jednom balení, vyrábíme na zakázku dle předlohy FEFCO 0717 nebo FEFCO 0217. Tuto předlohu dále upravíme dle Vašich požadavků a doplníme o manipulační otvory a další doplňky, které předcházejí poškození lahví.

Krabice na víno je nestárnoucí stálicí na trhu balení sklenic. Jedná se o krabici, která je léty prověřená a ceněná za svůj vzhled a ochrannou funkci. Zvolením krabice na víno jako Vaš obalový materiál k prezentaci vína uděláte správné rozhodutí.

Dárkové krabice na víno nabízíme skladem na našem e-shopu. V případě konkrétního požadavku na změnu konstrukce nebo grafiky nás kontaktujte na našem e-mailu nebo v poptávkovém formuláři.