Pozor, pozor během letních měsíců jsme pro Vás otevřeli e-shop s krabicemi z vlnité lepenky. Na výběr máte mnoho papírových krabic na jednom místě. Stačí Vám jen pár minut k objednání kartonových krabic online z pohodlí domova nebo kanceláře. Nabízíme krabice, které jsou skladem tedy velmi rychle pro Vás dostupné a navíc za velkoobchodní ceny.

Manuál k rychlému objednání a možnosti z kterých si můžete vybírat:

1) Typ uzavření krabice
klopová krabice – použití lepící pásky uzavření dna a víka
skládaná krabice – uzavření pomocí pouhého složení

2) Rozměr krabice

Při znalosti velikosti krabice stačí použít jednoduchý filtr, který vám zobrazí všechny rozměry v blízkosti Vámi hledaného rozměru dle délky krabice.

3) Pevnost materiálu
3VVL – 3 vrstvá vlnitá lepenka .
5VVL – 5 vrstvá vlnitá lepenka

Nic Vám neříká zkratka 3VVL a 5VVL? Nevadí, více informací se dočtete v našem článku Označování vlnitých lepenek při výrobě kartonových krabic. V případě, že se problematice nechcete podrobně věnovat stačí si ujasnit za jakým účelem krabici potřebujete a jak moc odolná musí být vůči okolí, aby bylo zajištěno bezpečí uloženého předmětu. Velmi zjednodušeně můžeme říct, že 3VVL je možné volit při nižších nárocích na pevnost a odolnost, u vyšších nároků sáhněte po krabicích označených 5VVL

Eshop s obalovým materiálem

4) Barva použité vlnité lepenky
hnědá/hnědá
bílá/hnědá
bílá/bílá

Údaje jsou v pořadí líc/rub např. bílo/hnědá bude z pohledové části po uzavření bílá a uvnitř hnědá.

5) Speciální použití – gastro obaly

krabice na cukrářské výrobky – dorty, frgály (valašské koláče)
krabice na vína
krabice na pizzu
odnoska – krabice na podílky nebo přepravu zákusků a dortíků
bedýnka – krabice opatřená otvory pro snadnou manipulaci s možností bedýnky na sebe stohovat

6) Doprava a platba

Osobní vyzvednutí na adrese Jasenická 824, Vsetín 755 01
Zaslání dopravním přepravcem
Přijímáme platbu převodem bez zpoplatnění

Na e-shopu najdete také krabice mimo komerční využití, které odpovídají potřebám například při stěhování. Vhodné krabice na stěhování najdete v kategorii Klopové krabice 3VVL nebo Klopové krabice 5VVL, kde stačí zvolit velikosti krabice. Náš tip k účelu stěhování – krabice s označením Klopová krabice s otvory na ruce 5VVL 600x400x400 mm nebo Klopová krabice s otvory na ruce 5VVL 575x375x255 mm.


Staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem a objednejte krabice právě u nás. Nejsme jen pouhý velkosklad obalového materiálu. Jsme výrobní společností zaměřující se na krabice a obaly z vlnité lepenky. Prodáváme krabice vysoké kvality za velkoobchodní ceny.