Krabice s víkem

O konstrukčním řešení

Dno + víko umožňuje efektivní balení rozměrného výrobku s malou výškou. Víko a dno nachází své uplatnění nejen při balení nábytku.

Pro lepší představu o konstrukci obalu, poslouží náhled do normy FEFCO 0300. Vyrábíme krabice s víkem na míru, dle Vámi zadaných parametrů a rozměrů bez nutnosti příplatku za speciální výsekový nástroj.

Krabice velkých rozměrů se snadným uzavíráním vyžadují specifický přístup. Sestava víko plášť víko FEFCO 0310 efektivně využívá zpracovávaný materiál.

Krabice s víkem se skládá z otevřené klopové krabice a víka FEFCO 0312 jsou vhodné pro běžné použití případně jako archivační krabice.

Snadná manipulace je možná díky praktickým otvorům, jimiž krabici na přání dovybavíme. Všechny varianty naleznete v poptávkovém formuláři. Obaly, krabice doplníme o dvoubarevný flexotiskový potisk dle Vašich představ. Pro zatraktivnění obsahu je možné použit ofsetový tisk.

Jaká lepenka je nejvhodnější právě pro Váš způsob použití se dozvíte zde.

1 Step 1
Přijmení
Firma
MěstoMěsto
Telefon
Počet kusůPočet kusů
Délka (mm)Vnitřní rozměr
Šířka (mm)Vnitřní rozměr
Výška (mm)Vnitřní rozměr
Krabice s víkemVyberte konstrukční řešení krabice
Další požadavky (Plocha tisku cm2, počet barev a další)more details
0 /
Previous
Next

Více o tomto typu krabice

Krabice s víkem FEFCO 0300

Skupina krabic, které se skládání z více než jednoho dílu se skrývají pod kategorii označenou FEFCO 03. V této kategorii se nacházejí různé modifikace krabic, které se skládají ze samostatného dna. Základní krabicí v této kategorii je FEFCO 0300. Krabice s víkem FEFCO 0300 Představuje výsekovou krabici, která se [...]

Dárkové krabice jsou neodmyslitelnou součástí končícího roku

S končícím rokem narůstá zvýšený zájem o dárkové předměty, kterými jsou obdarovávání obchodní partneři. Co by to byl ovšem za dárek bez krásné dárkové krabice. Tyto krabice jsou využívány jako součást dárkového předmětu, liší se dle typu vloženého dárku od potravinových balíčků přes víno, dárkové předměty a květiny konče. [...]