S končícím rokem narůstá zvýšený zájem o dárkové předměty, kterými jsou obdarovávání obchodní partneři. Co by to byl ovšem za dárek bez krásné dárkové krabice. Tyto krabice jsou využívány jako součást dárkového předmětu, liší se dle typu vloženého dárku od potravinových balíčků přes víno, dárkové předměty a květiny konče. Ať už je náplní dárkové krabice cokoliv, vždy by měla reprezentovat společnost v tom nejlepším světle.

Dárkové krabice na víno

Tyto krabice tvoří specifickou skupinu, která se liší svou velikostí podle množství balených lahví. Sklenici vína nebo jiného nápoje lze zabalit do samostatných papírových dárkových krabic. Možností jsou také krabice na víno, které dokáží zabalit více lahví. Pohrát si lze s potiskem i grafickými návrhy tak, aby papírová dárková krabice nejvíce vystihovala společnost.

Při výběru kartonové krabice na víno je potřeba zvážit způsob předání láhve. Pokud se jedná o osobní předání je vhodné zvolit dárkové krabice na víno s odnosovým uchem. V případě potřeby poslání láhve vína nebo destilátu pomocí přepravní společnosti je třeba zvolit pevnější balení ve tvaru pravidelného kvádru, kde se používá pevnější lepenka pro ochranu zboží během transportu.

Dárkové krabice

Dárkové krabice Vaši obchodní partneři ocení.

Krabice na víno je možné potisknou firemním logem, textem, nebo grafikou která vystihuje společnost. U dárkových krabic na víno, sekty nebo destiláty je možné obdarovávat v jedné papírové krabici společně v setu s odpovídající sklenicí. Takové krabice mají vnitřní řešení, aby zajistili pevné uchycení láhve a bezpečné umístění křehkého skla.

Dárkové krabice s průhledným víkem

Dárkové krabice s průhledným víkem nabízejí kontakt a přirozené propojení dárkového balení a dárkového předmětu. Dárková krabice s průhledným víkem je vhodná na balení drobných dárkových předmětů. Takovou krabici je možné doplnit vnitřním řešením jako je mřížka, která napomáhá snadnému uspořádání zboží.

Tento typ krabic je možné využít pro pralinky, čaje a různé předměty, které jsou svým vzhledem ozdobné.

Dárková krabice s víkem

Naopak krabice s víkem nabízejí oproti papírové krabici s průhledným víkem větší plochu pro potisk krabice.

Dárkové krabice s víkem je vhodná pro širokou škálu předmětů. Hlavní výhodou je možnost větší plochy pro prezentaci a představení společnosti. U tohoto typu papírové krabice s víkem je možnost výběru vlnité lepenky dle váhy baleného předmětu a také způsobu předání dárkové krabice.

Dárkové velké krabice

Velké krabice dokáží chránit předměty větších rozměrů. Volba konstrukce je otázkou pravidelností a velikostí baleného předmětu. Velké dárkové krabice vynikají svojí pevností a odolností při transportu. Zvolením dárkové kartonové krabice zaručíte bezpečné uložení dárkových předmětů do doby jejich rozbalení.

Dárkové krabice na květiny

Dárková krabice na kytky

Při přepravě křehkého zboží, ale také speciálního zboží jako jsou květiny je možné zvolit kartonovou krabici. Tento specifický segment dárkových předmětů vyžaduje zvláštní kategorii. Jedná se o dárkové krabice na kytky. I tak křehký předmět je možné zabalit do ochranné dárkové krabice, která může zároveň nést informaci pro příjemce květin.

Papírové krabice pro dárkové balení představují nedílnou součást balených předmětů. Jednotlivé tvary, volba konstrukce nebo druh vlnité lepenky je variabilní dle druhu baleného předmětu. Výroba dárkových krabic je specifickou záležitostí, kde je potřeba skloubit vzhled, praktičnost ale také zaručení bezpečné ochrany dárkového předmětu. Kartonáž TERMIL s.r.o. nabízí výrobu dárkových krabic na míru co do tvaru, barevnosti a potisku se týká. Kontaktujte nás přes email nebo poptávkový formulář.