Prodáváte dlouhodobě výrobky online? Nebo jste byli přinuceni díky okolnostem se přizpůsobit a naskočit do online prodeje za velmi krátký čas? Pomůžeme Vám poradit jaké jsou možnosti v obalovém světě a co vše je možné na krabici umístit.

Velikost krabic z vlnité lepenky

Je potřeba vytipovat velikosti krabic které budete potřebovat. Na to jak určit velikost a neudělat chybu jsme napsali článek, neváhejte kouknout na tipy. Ideální cestou je sloučit výrobky, které jsou si velikostně blízké – tím vytvoříte menší druhovost krabic. To oceníte nejen proto, že si ušetříte spoustu prostoru při skladování, snížíte složitost při balení, ale také Vám to může přinést lepší cenu za krabici.

Materiál krabic z vlnité lepenky

Z jakého materiálu krabici vybrat. Máte možnost 3 VVL (3 vrstvá-vlnitá-lepenka) tato lepenka je běžně používána jako poštovní krabice. Je vhodná například na výrobky z textilu, knihy, dřevěné výrobky, výrobky kovové zkrátka výrobky, které nejsou náchylné na otřesy, které během přepravy mohou vzniknout.

Chcete-li přepravovat křehké předměty volte možnost 5VVL (5 vrstvá-vlnitá-lepenka) nabízí o dvě vrstvy navíc, tím zaručí větší ochranu před protlačením obalu například při pádu.

Konstrukce krabic z vlnité lepenky

Myslete na pracnost, která Vám při balení vznikne a nenechávejte náhodě konstrukci krabice. Základní a velmi často používanou cestou jsou klopové krabice, které jsou vhodné i pro malý objem objednávaných krabic – tato krabice je třeba opatřit lepící páskou jak dno tak víko.

Druhou možností pokud se nechcete trápit s lepící páskou jsou krabice výsekové, u který jednoduchým pohybem do sebe vše složit jak dno tak boční část krabice a víko zaklapnete do vytvořených otvorů. Lepící páska může sloužit jako pojistka před nechtěným předčasným rozbalením.

Krabice pro eshop

Potisk krabic z vlnité lepenky

Přejete si aby se s vaším výrobkem zacházelo lépe? Máte požadavky na způsob uložení a další instrukce pro přepravce? Neváhejte do objednávky poznamenat, že si přejete potisk krabic značkami jako “křehké” ; “zacházet s opatrnosti”; “směr ložení” více info ve článku o značkách na obalech

Přejete si vyladit kartonový obal přímo s image výrobku? Je možné připravit tiskovou jednotku speciálně pro Vaši společnost a následně každou krabici opatřit potiskem. Tím získá na atraktivitě hned na první pohled u zákazníka. A věřte, že se rád pochlubí fotografií na sociálních sítích.

A je hotovo.

Pokud jste si ujasnili všechny předchozí body stačí specifikovat požadavek do poptávkového formuláře nebo vybrat z eshopu, zda tam zrovna rozměr Vámi hledaného kartonového přebalu nečeká.

Máme za sebou mnoholeté zkušenosti, víme co v začátcích zákazníky trápí a dokážeme jim poradit. Pokud jste dospěli do fáze, že jste si online odbytem jistí a dáváte přednost kartonovým přebalům neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme krabice jak velkých sérií tak také desítkové požadavky díky zastřešení našeho eshopu.

Těšíme se na spolupráci Kartonáž TERMIL s.r.o.