Lepený výsek

O konstrukčním řešení

Při balení většího množství výrobků najednou, neznamená samotná cena krabice vždy úsporu. Lepené výseky s vhodnou konstrukcí šetří čas balení a tím náklady.

FEFCO 0713. Samosvorné dno umožňuje kompletní složení díky jedinému pohybu. Křížové dno tak vychází ve výsledku velmi levně.

Jednoduchý lepený výsek navazuje na skládačkové výseky. Efektivní využití přichází s výškou krabice kolem 100 mm a více. Na přání jsme schopni lepit již od 50 mm výšky.

Složení dna, uzavření horního víka a jeho zajištění proti samovolnému otevření. To vše umožňuje důmyslné skládání kartonu.

Velmi rozšířená varianta je FEFCO 0215,FEFCO 0212 a FEFCO 0217.

Všechny varianty naleznete v poptávkovém formuláři. Obaly, krabice doplníme o dvoubarevný flexotiskový potisk dle Vašich představ. Pro zatraktivnění obsahu je možné použit ofsetový tisk.

Jak zvolit odpovídající materiál právě Vašemu způsobu použití se dozvíte zde .

1 Step 1
Přijmení
Firma
MěstoMěsto
Telefon
Počet kusůPočet kusů
Délka (mm)Vnitřní rozměr
Šířka (mm)Vnitřní rozměr
Výška (mm)Vnitřní rozměr
Tvarový výsek - lepenýVyberte konstrukční řešení krabice
Další požadavky (Plocha tisku cm2, počet barev a další)more details
0 /
Previous
Next

Více o tomto typu krabice

Krabice Fefco 0427

Dlouhou dobu si lámete hlavu jakou krabici použít, aby byla pěkná a zároveň odolná? Hledáte krabici, která je pro konečného zákazníka? Chcete aby krabice nemusela být celá potištěná a přitom působila luxusním dojmem? Krabice pod označením FEFCO 0427 je pro Vás řešením. S tímto druhem krabice se můžete setkat [...]

Úspora nákladů při zvolení skládaných krabic

Označení karton se v běžné komunikaci stává synonymem pro klopové krabice, které se těší veliké oblibě. Víte ovšem o tom, že to zdaleka není jediné konstrukční řešení v oblasti obalového materiálu? Říká Vám něco označení skládané krabice, tvarový výsek nebo lepený výsek? Pokud ne, v tomto článku si představíme [...]

Ukládat dokumenty do archivačních krabic Vás bude bavit.

Trápí Vás otázka jak uložit všechny ty dokumenty, které jsou ze zákona povinné uchovávat? Vaše kancelář je už zahlcená netříděnými papíry ? V tom případě je nejvyšší čas nakoupit krabice, které jsou vyrobené právě k těmto účelům. Řekneme si, proč jsou archivační krabice lepší než krabice od banánů. Existuje [...]